Akkerbouw
Algemeen
Dieren
Economie
Markten
Mechanisatie
Milieu
Politiek
Tuinbouw
Veehouderij
Voeding
Inloggen
 
 
 
Klik hier om u te registreren en te abonneren
(72,60 euro per jaar)
 
Wachtwoord vergeten
U bent niet aangemeld

U bent momenteel niet ingelogd en heeft daardoor geen toegang tot dit betalend artikel. Indien u nog niet bent geregistreerd en/of geen abonnement heeft, gelieve links te klikken op "klik hier om u te registreren".

 29 jan 2018 16:05 

Rampenfonds - Schadevergoedingen - Aandeel land- en tuinbouw


De land- en tuinbouw werden vorig jaar getroffen door trieste regenrecords, maar ook door stormweer en droogte. De Vlaamse Regering trof maatregelen voor het indienen van schadedossiers bij het algemeen Rampenfonds en voorzag in de modaliteiten voor schadevergoedingen. In een eerste schatting werd de schade eind augustus 2016 op zowat 250 miljoen euro geraamd.
Uit uw antwoord op mijn schriftelijke vraag dd. 19/4/2017 blijkt dat voor die vier rampen tot op dat moment 6344 aanvragen ingediend werden. Er werden toen slechts 36 schadevergoedingen uitbetaald.

Bestanden beschikbaar voor download:
Vraag en antwoord (155.8 Kb)
...

  Nieuwsflash
 
Voorzichtig herstel ondernemersvertrouwen, vertrouwen in de economie op een historisch dieptepuntLees meer
 
 
Handhaving van de mestwetgeving Lees meer
 
 
Ontbossing en de opmaak van een boskansenkaart Lees meer
 
 
Afbouw van de varkensstapel Lees meer
 
 
Activiteitenverslag 2024 van het Vlaams LandbouwinvesteringsfondsLees meer
 
 
Mogelijke verschuiving van middelen voor plattelandsontwikkeling naar crisisbetalingenLees meer
 
 
Evaluatie en bijsturing van de brede weersverzekering Lees meer
 
 
Hans Bruyninckx IS opdrachthouder voor stroomgebiedbeheerplannen 2028–2033 Lees meer
 
 
Waarom zijn en blijven de aardappelprijzen laag?Lees meer