Akkerbouw
Algemeen
Dieren
Economie
Markten
Mechanisatie
Milieu
Politiek
Tuinbouw
Veehouderij
Voeding
Inloggen
 
 
 
Klik hier om u te registreren en te abonneren
(72,60 euro per jaar)
 
Wachtwoord vergeten
Volgend artikelVolgend Artikel

 19 jan 2023 08:26 

Studievergaderingen en webinars: voedergewassen en veehouderij 2023


Het Departement Landbouw en Visserij, het Landbouwcentrum voor Voedergewassen (LCV) en de lokale partners nodigen u uit op een reeks studiedagen alsook een aantal webinars. In 2023 voorzien we een reeks fysieke vergaderingen alsook een aantal webinars. Mis zeker LCV-actueel niet, het gekende overzicht met nieuwigheden uit de LCV-projectwerking gebracht door verschillende onderzoekers.

Op alle fysieke locaties staat deze lezing LCV-actueel op het programma. Volgende onderwerpen komen hierin o.a. aan bod: rassenproeven maïs en veldbonen, hittestress in maïskuilen, hoe ritnaalden en knolcyperus bestrijden, het vervoederen van veldbonen en nieuwigheden binnen IPM.
Daarnaast zijn er nog 1 of 2 bijkomende lezingen afhankelijk van de studieactiviteit over o.a. onkruidbestrijding in maïs, kunstmestbesparing en ecoregelingen en agromilieumaatregelen voor de voedergewassen.
 
Iedere webinar belicht een apart onderwerp: LCV-actueel, onkruidbestrijding in maïs, kunstmestbesparing en ecoregelingen en agromilieumaatregelen voor de voedergewassen. 
Heel wat van deze studievergaderingen komen in aanmerking voor 
 
Het programma vind je in de agenda van het Landbouwleven of op de websites van het LCV of het Departement Landbouw en Visserij of op de Facebookpagina van het LCV.

INSCHRIJVEN : klik hieronder je keuze aan :
je krijgt het programma specifiek voor deze vergadering en je kan ook dadelijk inschrijven!
 

POPERINGE

 avond

25 jan

                  

ROOSDAAL

 avond

2 feb

SINT-NIKLAAS

 namiddag

25 jan

 

KRUISEM

 namiddag

9 feb

BOCHOLT

 avond

30 jan

 

WEBINAR

 avond

9 feb

GLABBEEK

 avond

30 jan

 

WEBINAR

 avond

13 feb

EEKLO

 avond

31 jan

 

WAARLOOS

 namiddag

14 feb

TONGEREN

 avond

31 jan

 

WEBINAR

 avond

14 feb

HOOGSTRATEN

 namiddag

2 feb

 

WEBINAR

  avond

16 feb



 

 


  Nieuwsflash
 
Brede weersverzekering 2026Lees meer
 
 
Omnibus lll: Europese voorstellen tot vereenvoudiging GLBLees meer
 
 
Toekomst van de kalkoenhouderij in Vlaanderen Lees meer
 
 
Uitblijven beslissing over het Mercosur-handelsakkoordLees meer
 
 
Nieuwe handelsafspraken tussen de EU en de Verenigde Staten over landbouwproductenLees meer
 
 
GLB 2028-2034 en VlaanderenLees meer
 
 
Presentaties graanavonden najaar 2025Lees meer