Akkerbouw
Algemeen
Dieren
Economie
Markten
Mechanisatie
Milieu
Politiek
Tuinbouw
Veehouderij
Voeding
Inloggen
 
 
 
Klik hier om u te registreren en te abonneren
(72,60 euro per jaar)
 
Wachtwoord vergeten
Volgend artikelVolgend Artikel

 09 sep 2017 04:31 

Brie, camembert en roquefort niet langer welkom in China


Een aantal kazen, zoals brie, camembert en roquefort, raakt sinds drie weken China niet meer binnen. De gezondheidsautoriteiten blokkeren de invoer ervan.

Volgens invoerders zouden de Chinese autoriteiten strenger zijn geworden voor buitenlandse kazen. Daardoor zouden zachte kazen, schimmelkazen en kazen van geitenmelk geviseerd worden.  Voor de meeste harde kazen en bijvoorbeeld ook mozzarella zou er geen probleem zijn.  

Kazen uit België geraken wel nog China binnen, zeggen het Voedselagentschap FAVV en de Belgische Confederatie van de Zuivelindustrie. Vanuit ons land vertrekken vooral kazen als cheddar en mozzarella richting China.



  Nieuwsflash
 
Geen enkele reden om de sociale bijdragen voor de zelfstandigen te verhogenLees meer
 
 
Bestrijden van voedselverspilling Lees meer
 
 
Werking van het team van gemachtigde faunabeheerders Lees meer
 
 
Gebruik van de pesticide glyfosaat Lees meer
 
 
PAS-referentie 2030 Lees meer
 
 
Restaurant Léa Linster en Maison Colette bekroond met twee Sterren in de MICHELIN Gids België en LuxLees meer
 
 
Waterbeleid Vlaanderen: droogte, overtromingsgevoelige gebieden, Lees meer
 
 
Verkenning kansrijke exportmarkten voor dierlijke mest NLLees meer