Akkerbouw
Algemeen
Dieren
Economie
Markten
Mechanisatie
Milieu
Politiek
Tuinbouw
Veehouderij
Voeding
Inloggen
 
 
 
Klik hier om u te registreren en te abonneren
(72,60 euro per jaar)
 
Wachtwoord vergeten
Volgend artikelVolgend Artikel

 28 mei 2020 13:15 

Corona - FAVV herstart activiteit


Na deze uitzonderlijke en moeilijke periode voor veel handelaars en meer bepaald de restauranthouders is het nu tijd om te denken aan het hervatten van de activiteiten. Het FAVV, een essentiële openbare dienst tijdens deze crisis, heeft zijn kernactiviteiten voortgezet en staat aan uw zijde om deze belangrijke herstart voor te bereiden.

  Het FAVV is, net als andere inspectie- en controlediensten, een van de organisaties waarvan de werking essentieel wordt geacht om de veiligheid van de burgers in het algemeen en, wat ons betreft, van de voedselketen te garanderen. In deze context en sinds het begin van de crisis m.b.t. het coronavirus hebben we onze controlemissies verdergezet door ons controleplan daar waar nodig aan te passen.

Natuurlijk moet deze terugkeer naar de normale gang van zaken in alle veiligheid gebeuren. Bij elke inspectie wordt alles in het werk gesteld om de tijd ter plaatse zo kort mogelijk te houden en dit dank zij een aangepaste checklist (PDF).
De door de regering opgelegde maatregelen worden ook nauwgezet opgevolgd, in het belang van iedereen.

Covid-19: Meer informatie voor bedrijven actief in de voedselketen en voor dierenartsen

Naast het bezoek op het terrein begeleidt het FAVV u tijdens de herstart en biedt het u advies en hulpmiddelen om uw activiteiten te vergemakkelijken.


  Nieuwsflash
 
Geen enkele reden om de sociale bijdragen voor de zelfstandigen te verhogenLees meer
 
 
Bestrijden van voedselverspilling Lees meer
 
 
Werking van het team van gemachtigde faunabeheerders Lees meer
 
 
Gebruik van de pesticide glyfosaat Lees meer
 
 
PAS-referentie 2030 Lees meer
 
 
Restaurant Léa Linster en Maison Colette bekroond met twee Sterren in de MICHELIN Gids België en LuxLees meer
 
 
Waterbeleid Vlaanderen: droogte, overtromingsgevoelige gebieden, Lees meer
 
 
Verkenning kansrijke exportmarkten voor dierlijke mest NLLees meer